Vaterpolološa vijest

Liga prvaka: Splićani dobro otvorili susret, ali na kraju ipak poraženi u Kragujevcu

Piše P.S.
30. ožujka 2022. - 22:29

U utakmici 11. kola vaterpolske Lige prvaka Radnički je savladao Jadrana u utakmici koja ni jednoj od ekipa nije rezultatski nešto posebno značila.

Jadran je bolje otvorio dvoboj, posebno je bio raspoložen Luka Bukić... Splićani su poveli 3:0 i vodili stalno sve do gola Nikole Lukića za 9:9 u trećoj minuti treće četvrtine.

Odlično je izgledala obrana jadranaša u početku susreta, domaći nisu uspijevali niti doći u poziciju za izrađeni šut. Ipak, kako je vrijeme prolazilo igrači Radničkog namjestili su nišanske sprave, a obrana gostiju nije više bila toliko čvrsta.

Dvije minute do kraja treće dionice Luka Pljevančić pogodio je za 10:9 što je bilo prvo vodstvo Radničkog, a potom ih je Stefan Branković s desnog krila doveo i do 11:9.