Vaterpololiga prvaka

Jadranaši su imali Bresciju u rukama, ali Talijani se izvukli: za samo 90 sekundi uspjeli su zabiti tri gola i preokrenuti rezultat u svoju korist

11. siječnja 2022. - 22:45

Jadran je propustio veliku priliku u Italiji. Brescia je zbog problema s koronavirusom imala samo desetoricu igrača u zapisniku, nudili su se cijeli dvoboj, ali Jadran, i sam ozbiljno pogođen COVID-19 virusom, nije to iskoristio.

Utakmica se igrala na malo golova. Vidio se na igračima efekt virusa, nije tu bilo uobičajenog tempa plivanja ni na jednoj ni na drugoj strani. Posebno se to vidjelo i na realizaciji, nakon dvije četvrtine rezultat je bio 2:2. Nastavilo se tako i u trećoj dionici koja je okončana rezultatom 1:1 za ukupnih 3:3 prije zadnjih osam minuta susreta.

U toj odlučujućoj četvrtini poveo je Jadran, zabio je Delić i donio Splićanima prvo vodstvo. Izgledalo je kako je u sastavu Jadrana i više svježine, imali su dva igrača više u “rosteru”, ali razigrala se tada Brescij...

24. travanj 2024 22:59