Uoči ždrijeba na Peristilu poznato je da je Hrvatska smještena u prvoj jakosnoj skupi. „Šeširi” su određeni na temelju plasmana na posljednjem Euru koje se 2020. održalo u Budimpešti. S „barakudama” tu su još i Mađarska, Španjolska te Crna Gora. To, dakako, znači da naši vaterpolisti ne mogu biti izvučeni s njima u istoj skupini.
Za riječ-dvije pred ždrijeb upitali smo izbornika reprezentacije Ivicu Tucka. Za njega dvojbe nema, Hrvatska može pobijediti bilo koga.
- Zaista nemam nikakvih očekivanja, ni želja. Idemo korak po korak. Tek je kasnije važno s kim se možemo križati nakon skupine. Nekada je bolje dobiti težu skupinu koja te odmah pripremi na jake utakmice – kazao je Tucak.
Hrvatska igra u novom, pomlađenom sastavu, ali ne bježimo od uloge jednog od ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....