Vaterpologazde u bazenu

‘Gospari‘ nisu dozvolili novo iznenađenje: Loren Fatović potopio je ‘jadranaše‘ i odveo Jug u jedanaesto finale Regionalne lige

27. ožujka 2021. - 22:17

Prvo kapa dolje Lorenu Fatoviću. Njegovih šest pogodaka je uništio dalmatinsko polufinale Regionalne lige. Očekivala se u njemu neizvjesnost, velika bitka, prvi put nakon godina i godina činilo se kako su podjednaki izgledi Gruža i Zvončaca za pobjedu, ali od toga na kraju ništa. Zvončacu su lađe potonule pred kraj druge četvrtine, a ako se još tko nadao, nije nakon što je Fatović svojim šestim pogotkom zakucao iza leđa Luke Podruga pred kraj treće četvrtine za 11:6.

Jadran tako nije uspio stići do svog prvog finala, a ovo je trinaesta sezona Regionalne lige, svladati velikog rivala i na Savi, a što je uspio sedam dana prije kad je u prvenstvu bio uspješniji usred Gruža. Jugaši su tako dobili baš svaku biti ili ne biti utakmicu protiv Jadrana u posljednjih gotovo tri de...

24. travanj 2024 07:20