VaterpoloLiga prvaka

Drama u Gružu: Jugaši se vratili nakon velikog minusa, ali to je bilo dovoljno samo za remi s Beograđanima

25. travnja 2023. - 20:59

Reprezentativac Srbije i jedan od najboljih igrača Novog Beograda Nikola Jakšić pogodio je sekundu prije kraja utakmice, te potpisao konačnih 11:11 u Gružu protiv Jug Adriatic osiguranja. Uoči zadnje četvrtine domaćin bi bio presretan s bodom jer je zaostajao tri pogotka (6:9), a na kraju je razočaran jer je pogotkom Franka Lazića imao 21 sekundu prije kraja sva tri boda u ruci.

U oba ogleda prvaka Hrvatske i prvaka Srbije ove sezone u europskoj Ligi prvaka bez pobjednika, u oba je Jug lovio zaostatak, te na kraju vodio, i u oba je Jakšić izjednačio rezultat (12:12 u Beogradu).

Toni Popadić je spasio Juga od potopa na početku utakmice u Gružu, koju je Novi Beograd otvorio s 3:0. Vodio je u drugoj četvrtini s 4:2 i 5:3. Loren Fatović je prvo poluvrijeme zaključio s dva pogotka...

04. svibanj 2024 11:00