TenisZAUSTAVLJENA U POLUFINALU

WTA Kopenhagen: Wozniacki prejaka za Petru Martić

14. travnja 2012. - 18:47
Kao i lani, Petra Martić je zaustavljena u polufinalu WTA turnira u danskom Kopenhagenu. Ovaj puta je bolja bila domaća predstavnica i 1. nositeljica Caroline Wozniacki sa 6-3, 6-2.

Identičnim rezultatom kao i prije dvije godine na istom turniru nekadašnja prva igračica svijeta, a sada 6. na WTA ljestvici, izborila je finale lako pobijedivši najbolju hrvatsku tenisačicu. Dominirala je Wozniacki u svim segmentima pa pobjeda nije niti u jednom trenutku dolazila u pitanje.

U prvom setu se Martić držala do 3-3, a onda je domaća uzdanica brzo otišla na 6-3. U drugoj dionici Dankinja je bila još preciznija realiziravši obje prilike za obrat, dok Hrvatici nije pružila niti jednu šansu za oduzimanje početnog udarca, a sve je bilo gotovo za jedan sat i osam minuta igre.