Tenisdobra i loša vijest

Wimbledon: Petra Martić prošla, Fett izgubila od prve tenisačice svijeta Ige Swiatek

28. lipnja 2022. - 22:55

Hrvatska tenisačica Jana Fett u 1. kolu Grand Slam turnira u Wimbledonu uvjerljivo je izgubila od prve tenisačice svijeta Poljakinje Ige Swiatek sa 0-6, 3-6.

Swiatek je projurila kroz prvi set sa tri breaka. Fett je imala samo jednu priliku za obrat, ali ju je propustila.

U drugom setu Fett je krenula odlučnije i puno bolje. Odmah u prvom gemu oduzela je servis Poljakinji, ali njena protivnica ga je odmah vratila. Fett ponovno oduzima servis za vodstvo 3-1, ali Swiatek odgovara sa pet osvojenih gemova i očekivanom pobjedom.

Najbolja hrvatska tenisačica Petra Martić plasirala se u drugo kolo grand slam turnira Wimblefon nakon što je u utorak u prvom kolu poslije sat i 53 minuta igre pobijedila Amerikanku Shelby Rogers sa 6-2, 7-6(5).

U prvom setu Martić je tri puta uzela servis su...

24. travanj 2024 17:10