Tenissjajan uspjeh

Piše P.S.
11. travnja 2022. - 08:34

Teniski klub osoba s invaliditetom Split osvojio je šesti klupski trofej u manje od tri godine postojanja.

Na dvoranskom prvenstvu Hrvatske u Zagrebu Sven Maretić i Dino Sinovčić osvojili su prvo mjesto u konkurenciji parova svladavši zagrebački par Mikšić/Miloš sa 6:4, 6:4.

U pojedinačnoj konkurenciji Sven Maretić stigao je do finala. Pored uspješnih rezultata klub nastavlja s promicanjem tenisa u kolicima kako bi se osobe s invaliditetom mogle baviti vrhunskim sportom. Na tome tragu uskoro pod pokroviteljstvom Grada i Županije stiže i medjunarodji turnir iz kategorije ITF Futures za osobe s invaliditetom Split 2022.

19. travanj 2024 15:34