Tenismasters 1000

Petra Martić završila svoj nastup u Madridu, bolja od nje bila je Amerikanka rođena u Zadru Bernarda Pera

29. travnja 2021. - 19:30

Hrvatska tenisačica Petra Martić završila je svoj nastup na WTA turniru iz serije "masters 1000" u Madridu već u 1. kolu, uspješnija od nje bila je Amerikanka rođena u Zadru Bernarda Pera sa 6-3, 6-2 nakon samo sat i 16 minuta igre.

Martić je nastavila s blijedim nastupima u ovoj godini, protiv Pere je upisala peti uzastopni poraz, a zadnju pobjedu ostvarila je još prije više od dva mjeseca.

Sve do trenutka kada je Pera servirala za meč Martić je imala tek jednu "break-loptu" u meču, da bi u posljednjem gemu imala pet prilika za povratak, no u svakoj od tih situacija Pera je odigrala odličan poen, dok je ona sama tri puta gubila svoj početni udarac.

Peri je za osvajanje prvoga seta bio dovoljan "break" ostvaren u šestoj igri, dok je u drugom setu nakon vodstva Martić 2-1 spoj...

23. travanj 2024 22:15