Tenisnakon tri sata igre

Petra Martić poražena u drugom kolu WTA turnira u Rimu od Kazahstanke Julije Putinceve

17. rujna 2020. - 18:41

Najbolja hrvatska tenisačica Petra Martić poražena je u dvoboju 2. kola WTA turnira u Rimu od 30. igračice svijeta Kazahstanke Julije Putinceve s 3-6, 7-6 (2), 4-6 nakon maratona od tri sata igre.

Martić (WTA-16.) je i drugi tjedan zaredom  poražena od Putinceve, koja očito ima igru koja ne odgovara Dućanki. Prošli tjedan je Martić od Kazahstanke poražena u je u osmini finala grand-slam turnira US Open u tri seta 3-6, 6-2, 4-6, a u Rimu je Putinceva bila na pragu vrlo uvjerljive pobjede jer je vodila s 6-3, 5-1, a potom se Martić vratila, spasivši meč-loptu i izjednačila na 1-1, no u trećem setu više nije imala snage za konačan preokret.

U meč je Martić krenula s 0-5, potom se sabrala i dobila tri gema zaredom, ali je izgubila set s 3-6. U drugom setu počelo je još ...

24. travanj 2024 10:55