TenisTeniske paralele

Nije dopustio novo iznenađenje: mladi hrvatski tenisač za malo više od sat vremena slavio u Madridu

9. svibnja 2018. - 23:08
2018-04-18T123737Z_688178990_RC1EA62A3EA0_RTRMADP_3_TENNIS-MONTECARLO.JPG

Hrvatski tenisač Borna Ćorić trebao je samo 70 minuta za uvjerljivu 6-0, 6-2 pobjedu protiv Nijemca Jan-Lennarda Struffa u dvoboju 2. kola ATP turnira Masters 1000 serije u Madridu.

Naš se tenisač od prvog udarca postavio vrlo autoritativno, a takav je pristup zadržao tijekom cijelog meča u kojem je bio bez oscilacija te na najbolji mogući način iskoristio zemljanu podlogu i uvjete u Madridu, u kojima se puno bolje snalazio od svog suparnika.

Upozoravajuće su djelovala dva poraza od Struffa u prethodna tri dvoboja, ali je Ćorić pokazao kako je iz tih mečeva izvukao pouke i to znanje primijenio u ovom srazu.

Ćoriću je 29 minuta trebalo za osvajanje prvog seta u kojem je Struffa ostavio bez gema. U drugom setu je Nijemac jedinu priliku imao u šestom gemu, nakon što je po četvrt...

25. travanj 2024 05:18