sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Tenisduži oporavak

Hrvatski tenisač Marin Čilić otkazao nastup na Roland Garrosu, još uvijek nije spreman za igranje na najvišoj razini

Piše Hina
20. svibnja 2023. - 19:30

Hrvatski tenisač Marin Čilić u subotu je otkazao nastup na skorašnjem Grand Slam turniru, pariškom Roland Garrosu, gdje se trebao vratiti tenisu nakon siječnja ove godine.

Ove godine je Čilić odigrao samo jedan meč i to u indijskom Puneu. Tamo je nakon pobjede protiv Carballes Baene predao meč Griekspooru i od tada je Čilić izvan tenisa. Podvrgnuo se operaciji desnog koljena, a bilo je najavljeno kako će se na terene vratiti u Roland Garrosu gdje je prošle godine ostvario sjajan rezultat, igrao polufinale protiv Caspera Ruuda.

No, Čilić je povratak tenisu u Parizu otkazao te još uvijek nije spreman za igranje na najvišoj razini. Nakon njegovog službenog otkazivanja mjesto u glavnom ždrijebu se otvorilo 35-godišnjem talijanskom tenisaču Fabija Fogninija.

Roland Garros ...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. lipanj 2026 12:48