Najbolja hrvatska tenisačica Donna Vekić (WTA - 24.) plasirala se u 3. kolo US Opena u New Yorku, gdje je u dvoboju 2. kola pobijedila Belgijsku Greet Minnen (WTA - 70.) sa 7-5, 6-1 za 80 minuta.
Aktualna olimpijska doprvakinja je ovom pobjedom po četvrti put došla najmanje do trećeg kola na posljednjem Grand Slam turniru u sezoni, nakon što je prekinula niz od tri uzastopna ispadanja u 1. kolu US Opena.
Osječanka je uzvratila Minnen za ovogodišnji poraz na travi u nizozemskom ‘s-Hertogenboschu, gdje su odigrale prvi službeni međusobni dvoboj.
U prvom setu meča na terenu 12 u Nacionalnom teniskom centru Billie Jean King tenisačice su sigurno držale svoje s...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....