Zvijezda Chelsea nakon zamjene na poluvremenu otišla u autobus: Lampard ga na press konferenciji označio krivcem za dva gola

Piše SN
28. rujna 2020. - 19:47

Glavna tema engleskog nogometa nakon sjajnog vikenda u Premier ligi je veliki povratak Chelseaja na gostovanju kod West Bromwich Albiona. Nakon što su londonski Plavci gubli rezultatom 3:0 na velikom odmoru, nastala je opća mobilizacija gostiju koji su se do kraja utakmice uspjeli vratiti i uzeti bod kod momčadi Slavena Bilića, prenose Sportske novosti

Već na poluvremenu trener Chelseaja Frank Lampard napravio je dvije promjene. U igru je uveo Cesara Azpilicuetu i Caluma Hudson-Odoija, a u svlačionici je ostavio našeg Matea Kovačića i Marcosa Alonsa. Dok se Kovačić vratio na svoje označeno mjesto na tribinu, kako bi u miru s ostatkom zamjena pogledao drugo poluvrijeme, španjolski lijevi branič naumio je nešto drugo...

Naime, po pisanju The Athletica, Marcos Alonso...

25. travanj 2024 11:16