Strani nogomethrvat nemoćan

Xavijeva momčad teško porazila Mandžukićev Al-Duhail u finalu katarskog kupa

Piše SN
17. siječnja 2020. - 19:34

Finale katarskog nogometnog Kupa princa (Crown Prince Cup) nije dobro prošlo za bivšeg hrvatskog reprezentativca Marija Mandžukića, pišu Sportske novosti.

Njegov je Al Duhail teško poražen, rezultatom 0:4 od Al Sadda, momčadi koju s klupe predvodi negdašnja igračka legenda Barcelone, španjolac Xavi Hernandez.

Znao je prekaljeni vezista da mu se "ne isplati" sada napuštati Al Sadd, kad može uzeti još jedan trofej. nakon što je ljetos uzeo katarski Superkup.

Njegova je družina već do poluvremena imala tri pogotka viška, a dva je zgoditka nakon uvodnog gola Korejca Nama u petoj minuti zabio Baghdad Bounedjah, u 21. i 45. minuti. U nastavku se golom Afifa u 72. minuti sve razriješilo do kraja pa je tako Al Sadd osvojio njihov sedmi trofej pobjednika katarskog prinčevog ...

19. travanj 2024 15:39