Strani nogometbundesliga

Werder i Koln podijelili bodove: domaći do remija stigli pogotkom iz kaznenog udarca u završnici dvoboja

6. studenog 2020. - 22:49

U prvoj utakmici 7. kola njemačkog nogometnog prvenstva Werder i Koeln su u Bremenu odigrali 1-1 (0-0).

Gosti su poveli u 67. minuti kad je domaći kapetan, finski branič Niklad Moisander nespretno reagirao na ubačaj i skrenuo loptu u Werderovu mrežu. Domaća momčad je do izjednačenja stigla u 82. minuti iz kaznenog udarca, a siguran realizator bio je Leonardo Bittencourt.

Werder je četvrtim ovosezonskim remijem došao do 10 bodova i privremeno skočio na sedmo mjesto, dok je Koeln s tri boda ostao na 16. poziciji.

Vodeći Bayern ima 15 bodova, koliko i drugoplasirana Borussia Dortmund. Upravo će ove dvije momčadi na Signal Iduna Parku odigrati derbi 7. kola u subotnjem terminu od 18.30 sati. Prije toga će biti odigrano još pet utakmica u terminu od 15.30 sati, a sastaju se: Augsburg...

20. travanj 2024 03:37