Strani nogometCityju prednost +15

Vrijedi svih funti: Sterling pogotkom kod Newcastlea odveo ' građane' na gotovo nedostižnu prednost

28. prosinca 2017. - 00:51
2017-12-27T201824Z_2017637279_RC1845566AC0_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-NEW-MCI.JPG

Nogometaši Manchester Cityja nastavljaju nizati pobjede u engleskom prvenstvu. U susretu 20. kola 'Građani' su na gostovanju pobijedili Newcastle United 1-0 ostvarivši 18. uzastopnu pobjedu.

Pogodak odluke zabio je Raheem Sterling u 31. minuti.

Pobjeda Cityja je mogla biti i uvjerljivija, Sergio Aguero je u prvom poluvremenu dva puta uzdrmao okvir gola, a Kevin de Bruyne je u nastavku pogodio vratnicu.

Bila je to čak 18. uzastopna pobjeda Cityja u prvenstvu, a jedini klub u ligama 'petica' koji je nanizao više uzastopnih pobjeda je Bayern koji je u sezoni 2013/14. imao 19 uzastopnih pobjeda. I to pod vodstvom Pepea Guardiole.

'Građani' su ovim susretom produžili i niz bez poraza protiv Newcastle United na čak 20 utakmica pritom upisavši 17 pobjeda. Posljednji put 'Svrake' su pobijedi...

19. travanj 2024 07:42