Strani nogometpropustili priliku

Villareal bio nadomak velikoj prednosti, ali se Arsenal uspio izvući i ubilježiti minimalan poraz pred polufinalni uzvrat

29. travnja 2021. - 23:16

Sastav Villarreala, koji igra u svom četvrtom europskom polufinalu, bio nadomak je svog prvog plasmana u finale nekoga od eurokupova. Nakon sat vremena na svom Madrigalu je momčad koja je u četvrtfinalu izbacila zagrebački Dinamo imala prednost od 2-0 i igrača više.

Već u 5. minuti susreta Villarreal je poveo golom Triguerosa nakon lijepog prodora i asistencije Chukwuezea da bi u 30. minuti Albiol ostao sam na tri metra od suparničkog gola nakon udarca iz kuta i pokušaja udarca glavom Gerarda Morena te mu nije bilo teško zatresti mrežu.

Kada je Ceballos isključen u 57. minuti zbog drugog žutog kartona činilo se kako je Arsenal u bezizlaznoj situaciji. No, gosti su dobili priliku za povratak u utakmicu kada je Saka srušen u kaznenom prostoru, a Pepe nije propustio u 73. minuti s...

20. travanj 2024 00:44