Velika bura digla se nakon ‘El Clasica‘, Barcelona je u derbiju slavila protiv Real Madrida (4:3), ali svi pričaju o suđenju. Archivo VAR, popularna stranica specijalizirana za analizu sudačkih odluka u La Ligi, glavnom sucu Alejandru Hernandezu dali su ocjena ‘nula‘.
Navode da su na ‘El Clasicu‘ napravljene četiri velike pogreške koje su izravno utjecale na rezultat, tri odluke na štetu Barcelone, a jedna na štetu Reala. O jednoj situaciji posebno se priča, u petoj minuti nadoknade Fermin Lopez zabio je 5:3, ali je gol poništen nakon intervencije VAR-a.
Španjolski savez nakon utakmice objavio je audiosnimku iz VAR sobe, sudac Martinez Munuera iz VAR sobe pozvao je glavnog suca zbog sporne situacije iz sudačke nadoknade kada je Lopez zabio gol.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....