Strani nogometuzvrati lige prvaka

Večeras dobivamo zadnje četvrtfinaliste LP. Mogu li Liverpool i Eintracht zakomplicirati život Realu i Napoliju?

Piše Toni Bilić
15. ožujka 2023. - 10:05

Preostala dva četvrtfinalista Lige prvaka dobit ćemo večeras, Real Madrid i Napoli traže potvrdu gostujućih pobjeda protiv Liverpoola, odnosno Eintrachta. U spektakularnom dvoboju Real je na Anfieldu slavio s 5:2.

Liverpool je već u 14. minuti imao 2:0, no „kraljevski klub“ je na to odgovorio furiozno, Luka Modrić i društvo izjednačili su već do poluvremena, a u nastavku su zabili još tri gola za veliki preokret.

„Redsi“ ove sezone nikako ne uspijevaju pronaći pravu formu, u engleskom prvenstvu imaju čak osam poraza, posljednji je stigao za vikend kod do tada zadnjeg na tablici Bournemoutha. Jürgen Klopp ima puno problema s momčadi i zaista je teško očekivati da mogu s tri gola razlike pobijediti na Santiago Bernabeuu.

Real u nedjelju kod Barcelone igra El Clasico,...

19. travanj 2024 20:51