Strani nogometnije bilo namjere

Vatreni krvničkim startom zaradio crveni karton: ovo je izgledalo jako ružno

Piše SPORT SD
14. kolovoza 2023. - 23:53

Hrvatski reprezentativac Petar Musa neće po dobrome pamtiti početak ove sezone. Napadač Benfice je u 51. minuti utakmice prvog kola protiv Boaviste zaradio izravni crveni karton nakon vrlo oštrog starta na protivničkog igrača.

Start je izgledao zaista ružno, nema sumnje da je ovo bio prekršaj za isključenje.

Prekršaj Muse pogledajte OVDJE.

Inače, Benfica je povela u 22. minuti preko Di Marie, nakon crvenog kartona Boavista je poravnala u 55. minuti. S igračem manje Benfica se vratila u vodstvo preko Silve u 75 minuti. No tu nije bio kraj uzbuđenjima. Boavista je u 90. minuti poravnala na 2:2 iz kaznenog udarca, da bi strijelac tog gola Lourenco bio isključen zbog prekršaja u 101. minuti. Tri minute kasnije, Boavista je nakon kontranapada zabila gol i odnijela tri boda protiv velikog favorita.

26. travanj 2024 06:13