Strani nogometšpanjolska

Uzaludna premoć i dominacija: Real Madrid kiksao protiv Betisa i sve je dalje od obrane naslova prvaka

5. ožujka 2023. - 23:44

U susretu 24. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je na gostovanju kod Real Betisa odigrao 0-0 i sve je dalje od obrane naslova prvaka.

"Kraljevski klub" je dominirao, imao nekoliko odličnih prilika, ali Real Betis se odlično branio.

Gosti su u 12. minuti uspjeli zabiti pogodak. Sjajno je Karim Benzema zatesao mrežu iz slobodnog udarca, ali je lopta na putu do gola pogodila Antonija Rudigera u ruku, pa je nakon "asistencije" VAR-a gol poništen.

U 31. minuti odličnu je priliku propustio Rodrygo, a u 49. minuti Benzema. Prvu veliku priliku na utakmici domaćin je imao u 53. minuti, pucao je Borja Iglesias, ali je Thibaut Courtois obranio.

Rodrygo je priliku imao i u 61. minuti, ali je pucao iznad gola. Do kraja susreta prijetili su  Daniel Ceballos i Vinicus, ali bez promj...

17. travanj 2024 23:49