Strani nogometpremier league

Upitna De Geina budućnost u Unitedu: ‘Da sam na Solskjaerovu mjestu, bio bih vrlo zabrinut‘

20. srpnja 2020. - 09:19

Još jedna vrlo loša partija nekada najskupljeg vratara svijeta Davida De Gee (29) u polufinalu engleskog FA Kupa koji je bio izravni krivac za prva dva pogotka Chelseaja u 1-3 porazu Manchester Uniteda na Wembleyu učinila je njegovu budućnost na Old Traffordu upitnom.

Chelsea je poveo u 11. minuti nadoknade prvog poluvremena kada je Giroud jedva dotaknuo ubačaj Azpilicuete, a lopta je prošla "kroz" De Geu, dok na samom početku drugog poluvremena ne osobito jak prizemni udarac Mounta sa 20-ak metara De Gea iznenađujuće nije uspio uhvatiti.

Menadžer Uniteda Ole Gunnar Solskjaer nakon utakmice je izjavio kako bi De Gea onakav Mountov udarac morao obraniti "100 puta od 100".

"Ne mogu ja govoriti o De Geinom samopouzdanju, ali znam kako je on mentalno vrlo jak. Zna da bi onakav udarac...

19. travanj 2024 03:06