Strani nogomettotalni cirkus

U ovoj ligi igra se i ‘treće poluvrijeme‘: sudačka nadoknada trajala 42 minute, pobjednički gol pao u 128.

Piše SPORT SD
14. ožujka 2023. - 15:20

U utakmici koja je trajala 132 minute, Atletico Palmaflor je pobijedio Blooming rezultatom 3-2 u šestom kolu bolivijske lige. Pobjednički gol pao je tek u 128. minuti, a utakmicu su obilježili i teška kiša, dva jedanaesterca i dva crvena kartona.

Utakmica je počela relativno normalno te se na poluvrijeme išlo s rezultatom 1:0.

Igrače je u drugom poluvremenu zatekla jaka kiša koja je nogometni teren pretvorila gotovo u bazen, ali pravi cirkus je tek slijedio.

U 86. minuti Blooming je smanjio prednost na 2:1, no gol je poništen zbog navodnog zaleđa. Uslijedila je VAR provjera koja je trajala čak 15 minuta nakon čega je gol priznat.

Utakmica je nastavljena tek u 101. minuti. Blooming je sve karte bacio u napad tražeći izjednačujući pogodak koji su i postigli u 114. minuti.