Torino Ivana Jurića prekinuo niz od osam utakmica bez pobjede: jedini pogodak zabio je Belotti i to iz ponovljenog kaznenog udarca

2. travnja 2022. - 23:20

Nogometaši Torina prekinuli su niz od osam utakmica bez pobjede svladavši kao gosti Salernitanu sa 1-0 (1-0) u posljednjoj utakmici subotnjeg programa 31. kola talijanske Serie A.

Jedini pogodak postignut je iz ponovljenog kaznenog udarca u 18. minuti, a strijelac je bio Andrea Belotti.

U momčadi Ivana Jurića utakmicu je započeo Marko Pjaca, a u 67. minuti ga je zamijenio Josip Brekalo.

Domaća momčad je završila dvoboj s igračem manje, jer je u 85. minuti drugi žuti karton zaradio Fazio.

Završne minute dvoboja odigrane su po snažnom pljusku koji je prerastao u tuču.

Salernitana je sa 16 bodova uvjerljivo na zadnjem mjestu i praktično već pripada drugoligaškom društvu, dok je Torino sa 38 bodova na 11. poziciji u sredini prvenstvene ljestvice.