Strani nogometvlašić asistent

Toni Šunjić zabio gol odluke: moskovski Dinamo nanio ruskom prvaku Zenitu prvi poraz ove sezone

26. kolovoza 2020. - 22:29

U susretu petog kola ruskog nogometnog prvenstva moskovski Dinamo je pobijedio Zenit sa 1-0 nanijevši ruskom prvaku prvi poraz ove sezone.

Pogodak odluke zabio je Toni Šunjić u 40. minuti. Domaćin je utakmicu završio s igračem manje nakon što je isključen Dmitri Škopicev, a pocrvenio je i gostujući veznjak Wilmar Barrios u 84. minuti.

Za Dinamo je Nikola Moro zaigrao zadnjih 15 minuta, dok je Dejan Lovren igrao cijeli susret za Zenit.

CSKA je nakon dva uzastopna poraza, remizirao na gostovanju kod Krasnodara odigravši 1-1. Gosti su poveli u 28. minuti golom Konstantina Kučajeva na asistenciju Nikole Vlašića, a izjednačio je Wanderon deset minuta prije kraja.

Vlašić je igrao cijeli susret za CSKA, dok Kristijan Bistrović nije nastupio.

Moskovski Lokomotiv je upisao i drugi...

28. lipanj 2024 01:45