Strani nogometstravičan trenutak

Talijani ostali u šoku nakon ozljede njihovog reprezentativca u Tirani: ‘Novi Pirlo‘ ostao je nepomično ležati

Piše SPORT SD
17. studenog 2022. - 12:30

Talijanska nogometna reprezentacija, iako aktualni europski prvak iz prošle godine, ne priprema se za nastup u Kataru, na svjetskoj smotri koja počinje u nedjelju. Ni drugi puta zaredom, izabranici Roberta Mancinija, nakon Rusije 2018. nisu se uspjeli plasirati na Mundijal. Ali, to ih nije spriječilo da u srijedu navečer u Tirani ne odigraju jednu od dvije zakazane prijateljske utakmice. Albanci su bili dostojan protivnik na Areni Kombetare, čak su i poveli golom bivšeg Hajdukovog braniča Ardiana Ismajlija, no njihovo vodstvo trajalo je svega četiri minute. Golovima Di Lorenza i Grifa bio je postavljen konačan rezultat - 1:3.

Talijane je osim ranog vodstva Albanaca zamrznuo i detalj iz samog kraja prvog poluvremena. U sudačkoj se nadoknadi naime, ozlijedio standardni veznj...

23. svibanj 2024 17:54