Strani nogometvečer preokreta

Svjetski prvaci otvorili kvalifikacije remijem, BiH i Srbija odigrali infarktne utakmice

24. ožujka 2021. - 23:07

Aktualni svjetski nogometni prvaci Francuzi otvorili su kvalifikacije za SP 2022. u Kataru odigravši 1-1 protiv Ukrajine u dvoboju skupine D.

"Tricolori" su poveli golom Antoine Griezmanna u 19. minuti, a gosti su izjednačili u 57. minuti autogolom Presnela Kimpembea.

U drugom susretu iz ove skupine Bosna i Hercegovina je pod vodstvom novog izbornika Ivajla Peteva odigrala 2-2 na gostovanju u Finskoj.

Zanimljivo, sva četiri gola pala su u nastavku. Gosti su poveli, Finska je okrenula rezultat, da bi BiH izvukla bod.

Gosti su poveli u 55. minuti golom Miralema Pjanića. Joronen je Pjaniću obranio jedanaesterac, ali je igrač Barcelone iz popravnog pogodio mrežu Finske. No, domaćin je izjednačio samo tri minute kasnije. Alhou je pucao pogodivši prečku, no lopta se odbila do Pukkija koji ov...

07. lipanj 2024 00:11