Strani nogometnakon utakmice

Švedskom izborniku nisu dobro sjele kritike: napao je Srbina u TV studiju, teške riječi su pale

Piše Sport SD
28. ožujka 2023. - 09:51

Šveđani su se u ponedjeljak navečer lako obračunali s Azerbajdžanom na svom terenu u Stockholmu i slavili s 5:0 u susretu 2. kola kvalifikacija za Euro sljedeće godine. Nakon što su na startu poraženi od Belgije, švedski nogometaši popravili su dojam i vratili se na pobjedničke staze. Trebalo im je neko vrijeme, točnije do kraja prvog poluvremena da načmu Azere, što je učinio Emil Forsberg, a u nastavku su s još četiri pogotka u mreži gostiju potvrdili ulogu favorita - pišu Sportske novosti.

No, ono što se događalo nakon utakmice privuklo je pozornost dobrog dijela javnosti. Jedan od strijelaca, onaj za 4:0, Jesper Karlsson, igrač AZ Alkmaara uzrokovao je burnu raspravu u TV-studiju švedske televizije. Karlsson igra u dobroj formi za svoj klub, a na dvije utakmice rep...

26. travanj 2024 12:45