Strani nogometIzravni crveni karton

Stravična ozljeda mladog Austrijanca: srpski stoper nespretno startao i slomio mu nogu

Piše R.R.
17. lipnja 2019. - 23:12
11karton

Mladi nogometaši Austrije pobjedom nad Srbijom od 2:0 startali su na Europskom prvenstvu za igrače do 21 godine koje se igra u Italiji i San Marinu. No više od rezultata ovaj susret će ostati zapamćen po lomu noge mladog Austrijanca Hannesa Wolfa.

Naime u 75. minuti stoper Srbije Vukašin Jovanović nespretno je startao na Wolfa, nije izgledalo nešto posebno ozbiljno, no usporeni je snimak pokazao kako je start ipak bio pogibeljan. Wolf je sa slomljenom nogom iznesen s travnjaka, a nakon pregleda VAR-a Jovanović je dobio izravni crveni karton.

Inače baš je nesretni Wolf postigao vodeći pogodak za Austrijance u 37. minuti, a konačnih 2-0 iz slobodnog udarca postavio je Horvath u 78. minuti. I to nakon što je Wolf iznesen s terena, bio je neumojliv za postavljanje konačnog rezultata....

25. travanj 2024 09:05