Strani nogometgore ne može

Španjolska zvijezda doživjela katastrofu na svom oproštaju: bivši suigrači nisu imali milosti prema njemu

Piše PSD
23. kolovoza 2019. - 17:38

Posljednja utakmica u karijeri Fernanda Torresa nije završila na najbolji način za njega, jer je Vissel Kobe pobijedio njegov Sagan Tosu s ogromnih 6:1.

Već u 22. minuti bilo je 3:0 za goste, a jedan od strijelaca bio je bivši Torresov kolega iz reprezentacije Andres Iniesta.

Ni drugo poluvrijeme nije bilo ništa uspješnije za domaćine, a asistent za šesti gol gostiju bio je još jedan njegov sunarodnjak David Villa.

Torres se nije uspio upisati u strijelce, već je utješni pogodak za Sagan Tosu postigao Kanai u 79. minuti.

Španjolski napadač, koji je tijekom svoje bogate karijere igrao još za Atletico Madrid, Liverpool, Chelsea i Milan, ostat će u nogometu u ulozi savjetnika japanskog kluba u čijem je dresu zaključio svoju karijeru.

19. travanj 2024 21:12