Strani nogometfinale u berlinu

Španjolska slavi Danija Olma, pogledajte sjajnu reakciju u 90. minuti koja je Furiji donijela četvrti naslov prvaka

Piše SN
14. srpnja 2024. - 23:06

Španjolska je 2:1 pobjedom protiv Engleske osvojila svoj četvrti naslov prvaka Europe. Španjolci su u vodstvo došli u 47. minuti golom Nica Williamsa, da bi Engleze u 73. minuti u igru vratio Cole Palmer.

Junak Španjolske bio je Mikel Oyarzabal koji je u 86. minuti zabio za pobjedu Španjolaca. No, junak je ponovno bio i bivši igrač Dinama Dani Olmo koji je ovog puta obrambenom reakcijom spasio svoju momčad - pišu Sportske novosti.

Igrala se 90. minuta utakmice kada je udarac Declana Ricea glavom obranio Unai Simon. Lopta je nakon toga došla do Marca Guéhija koji je imao praznu mrežu ispred sebe. Ipak, ukazao se Olmo koji je sa same crte očistio loptu i tako spasio pobjedu Španjolske i spriječio da utakmica ode u produžetke.