Strani nogometsvakome po bod

Siromašni remi Danske i Tunisa: obje su reprezentacije više razmišljale kako sačuvati svoju mrežu i vrlo su malo pružili u napadu

22. studenog 2022. - 16:10

U susretu 1. kola skupine D na Svjetskom nogometnom prvenstvu Danska i Tunis su na stadionu Education City igrali 0-0.

Bila je to vrlo siromašna utakmica tijekom koje je svaka reprezentacija praktički stvorila samo po jednu ozbiljnu situaciju za postizanje gola.

Prvo poluvrijeme donijelo je obostrano opreznu igru i vrlo malo opasnih situacija pred vratima. Iako je Danska imala više loptu u svojim nogama, izglednije prilike imao je Tunis.

Prvo uzbuđenje na stadionu dogodilo se u 39. minuti kada je nakon udarca iz kuta lopta pala pred noge Laidouniju, ali on je s pet metara iskosa bio izrazito neprecizan. Samo četiri minute potom Msakni je lijepo proigrao Jebalija koji se ubacio između dva danska stopera i uspio uputiti jak udarac, ali Schmeichel je odličnom reakcijom spasio svoja vrata...

23. travanj 2024 23:29