Strani nogometasistirao za pobjedu

Simeone pohvalio Vrsaljka: Ovaj put smo dobro iskoristili igrača više. Šimin ulazak u igru nije bio beznačajan

22. rujna 2021. - 07:39

Atleticov trener Diego Simeone pohvalio je u utorak bivšeg hrvatskog reprezentativca Šimu Vrsaljka koji je u 91. minuti asistirao u gostujućoj pobjedi od 2-1 nad Getafeom.

"Ekipa je do samog kraja tražila pobjedu, dobro je koristila čovjeka više, a Vrsaljko je ušao da bi se dogodilo ono što se dogodilo", izjavio je Simeone na konferenciji za medije nakon utakmice odigrane u madridskom predgrađu Getafe.

Ondje je domaćin vodio 1-0 pa ostao s igračem manje u 73. minuti kada je isključen veznjak Carles Alena. Pet minuta kasnije je Atleticov napadač Luis Suarez izjednačio a u sučevoj naknadi zabio i pobjednički gol nakon dodavanja hrvatskog desnog beka. Vrsaljko je s desne strane uputio visoku loptu u kazneni prostor gdje ju je dočekao Suarez i glavom pospremio u mrežu.