Sassuolo iznenadio Juventus, Erlić odigrao odličnu utakmicu

16. travnja 2023. - 20:42

Hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić odigrao je svih 90 minuta za Sassuolo u 1-0 (0-0) domaćoj pobjedi protiv Juventusa u susretu 30. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Za jedini pogodak pobrinuo se Defrel u 64. minuti dok je Erlić odlično komandirao obranom koja je zaustavila sve napade velikana iz Torina.

Ovom pobjedom Sassuolo je skočio na 10. mjesto ljestvice sa 40 bodova, samo četiri manje od sedmog Juventusa.

Ranije u nedjelju su igrači Torina, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, i Salernitane odigrali su 1-1 (0-1). Goste je u prednost doveo Vilhena (9), a poravnao je Sanabria (57). Nikola Vlašić ušao je u igru za Torino u 38. minuti dok je Domagoj Bradarić odigrao čitav susret za Salernitanu.