Strani nogometkup kralja

Ružne scene u Španjolskoj: domaći navijači goste iz Madrida ‘počastili‘ su uvredama, uslijedila je burna reakcija Diega Simeonea

Piše SN
20. siječnja 2022. - 10:01

Nogometaši Real Sociedada izborili su mjesto u četvrtfinalu španjolskog Kupa kralja nakon što su pred svojim navijačima Atletico Madrid sa 2-0.

Adnan Januzaj je u 33. minuti nadskočio dvojicu obrambenih igrača madridske momčadi i glavom svladao Jana Oblaka. U 47. minuti je norveški napadač Alexandre Sorloth iskoristio pogrešku Felipea, oduzeo mu loptu i svladao Oblaka za konačnih 2-0 - pišu Sportske novosti.

Osim pobjede valja izdvojiti i ružne scene koje su se događale uoči samog dolaska Atleticovih nogometaša na sami stadion.

Naime, ogromna skupina domaćih navijača dočekala je goste te ih 'počastila' nizom uvreda, a niti autobus nije prošao puno bolje koji je izrešetan jajima i svime što se im se našlo pod rukom.

Sjedeći sprijeda u autobusu, trenera Diega...

20. travanj 2024 08:06