Strani nogometzanimljiva utrka

Roma u prilično dosadnoj utakmici s jedinim pogotkom stigla do važne pobjede nad Juventusom

5. ožujka 2023. - 23:09

Nogometaši Rome skočili su na četvrto mjesto ljestvice talijanskog prvenstva minimalnom 1-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Juventusa u susretu 25. kola.

Jedini pogodak u neatraktivnoj utakmici protkanoj prekidima i naguravanjem postigao je stoper Rome Gianluca Mancini u 53. minuti. Mancini se nerezonski odlučio na udarac s gotovo 25 metara i pogodio donji desni kut Szczesnyjeva gola za svoj prvi pogodak u sezoni.

Nogometaši Intera iz Milana vratili su se na drugo mjesto ljestvice talijanskog prvenstva rutinskom 2-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv Leccea u susretu 25. kola Serie A, a hrvatski reprezentativni veznjak Marcelo Brozović igrao je od 71. minute.

Inter je poveo golom Henrika Mhitarjana (29) nakon lijepe akcije, a na 2-0 povisio je Lautaro Martinez (53) lijepim udarcem.