Strani nogomettroše pola milijarde eura

Rekordna sezona: nogometaši Barcelone za osvojeno prvenstvo i Superkup zaradili 92 milijuna eura bonusa

8. listopada 2019. - 00:21

Nogometaši španjolskog velikana Barcelone prošle sezone zaradili su čak 92 milijuna eura bonusa.

Barcelona je prošle sezone osvojila španjolsko prvenstvo i Superkup. U Ligi prvak je ispala od Liverpoola u polufinalu, dok je u Kupu kralja u finalu izgubila od Valencije.

Barcelonini igrači su zaradili dva milijuna eura bonusa više od sezone ranije, te tri milijuna eura više nego 2015. kada su osvojili Ligu prvaka, španjolsko prvenstvo i kup.

Financijsko izvješće otkriva i kako je klub potrošio 541 milijuna eura na troškove osoblja u svim svojim sportskim timovima, pri čemu 311,9 milijuna eura na trenere i igrače prvog tima.

19. travanj 2024 13:24