Real Sociedad odnio bodove iz Barcelone: Espanyol se trudio, smanjio veliko vodstvo, ali nije uspio napraviti preokret

13. veljače 2023. - 23:49

Nogometaši Real Sociedada imali su uspješno putovanje u Barcelonu gdje su s 3-2 pobijedili Espanyol u susretu 21. kola španjolske La Lige.

S tom pobjedom Real Sociedad je prekinuo niz od dvije utakmice bez pobjede u prvenstvu, a ujedno je dodatno učvrstio svoje treće mjesto na ljestvici.

Japanac Takefusa Kubo je u 23. minuti doveo goste u vodstvo, dok je Norvežanin Alexander Sorloth povećao na 2-0 u 51. minuti. Sve je, činilo se, bilo riješeno nakon nešto više od sat vremena igre kada je vlastitu mrežu pogodio Cabrera, a gosti iz San Sebastiana su time poveli 3-0.

No, domaći sastav nije klonuo već je Darder u 74. smanjio na 1-3, a Olivan u 87. pogodio za 2-3. Ipak, Espanyol do kraja nije ozbiljnije zaprijetio te nije stvorio šansu za potencijalni veliki povratak i osvajanje bod...

18. travanj 2024 05:40