Strani nogometprijelazni rok

Real neće dovoditi nove igrače, Barca želi stopera

24. srpnja 2022. - 17:43

Realov trener Carlo Ancelotti rekao je u nedjelju da je hrvatskog veznjaka Luku Modrića uveo u drugom poluvremenu protiv Barcelone jer je na početku htio dati priliku mlađim igračima, te da klub neće dovoditi nove igrače ovog ljeta.

Europski prvak Real Madrid izgubio je 0-1 od rivala Barcelone u svojoj prvoj pripremnoj utakmici odigranoj u Las Vegasu.

“Bila je to dobra utakmica, dobrog intenziteta, posebno u prvom dijelu. Nastojao sam ubaciti nove igrače da se prilagode igri ekipe. Bila je to izjednačena utakmica”, izjavio je Ancelotti o susreti igranom pred 62.000 gledatelja. Dvoboj je presudio pogotkom u 27. minuti Rapfinha, igrač doveden ovaj mjesec iz Leedsa za 58 milijuna eura.

U momčadi Real Madrida predstavio se veznjak Aurelien Tchouaméni, koji je stigao iz Monaca, a p...

26. travanj 2024 03:06