Strani nogometšpanjolska

Real Madrid uvjerljivo prošao gostovanje kod ‘fenjeraša‘ Elchea: VAR poništio tri pogotka ‘kraljevkom klubu‘

19. listopada 2022. - 23:46

U dvoboju vodeće i zadnje momčadi španjolskog prvenstva nogometaši Real Madrida s uvjerljivih su 3-0 (1-0) slavili na gostovanju kod Elchea.

Vodeći pogodak za aktualne španjolske i europske prvake postigao je Federico Valverde u 11. minuti, nakon što je Karimu Benzemi zbog zaleđa poništen gol u šestoj minuti.

Uslijedilo je mučno razdoblje za Real, a posebno za Benzemu, jer su momčadi iz Madrida na intervenciju VAR-a poništena još dva pogotka, opet zbog zaleđa koje nije bilo vidljivo ljudskim okom. U 26. minuti je Benzema asistirao Davidu Alabi, a u 61. minuti je opet pomislio da je postigao pogodak, no veselje je bilo kratkog vijeka.

Konačno, u 75. minuti je dobitnik Zlatne lopte mogao slaviti. Na dodavanje Rodryga pogodio je s ruba kaznenog prostora za 2-0. Rodrygo je bio...

19. travanj 2024 00:19