Strani nogometšpanjolska

Real Madrid teškom mukom pobijedio Granadu, pogodak odluke zabio je Asensio

6. veljače 2022. - 23:37

U susretu 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je teškom mukom pobijedio Granadu sa 1-0.

Pogodak odluke zabio je Marco Asensio lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora u 74. minuti.

"Kraljevski klub" je tijekom susreta imao 65 posto posjeda lopte, uputio je prema vratima Luisa Maximiana 24 udarca od kojih 11 u okvir gola, imao čak devet kornera, no gosti su odolijevali sve do 74. minute kada je Asensio prelomio  susret.

Luka Modrić je za domaći sastav igrao do 87. minute, dok je za goste do 80. minute igrao bivši igrač Lokomotive Myrto Uzuni koji je posljednjeg dana prijelaznog roka stigao u Granadu iz Ferencvaroša.

U derbiju kola Barcelona je pobijedila Atletico Madrid sa 4-2 probivši se na četvrto mjesto ljestvice. Bila je to prva Barcelonina pobjeda u posljednj...

25. travanj 2024 22:59