Strani nogometbez problema

Real Madrid i Napoli lagano se plasirali u četvrtfinale Lige prvaka, ni Liverpool ni Eintracht nisu uspjeli zabiti gol

Piše David Kapetanović
15. ožujka 2023. - 23:04

Real Madrid i Napoli su potvrdili svoje prednosti iz prvih utakmica te su relativno lagano postali posljednji četvrtfinalisti Lige prvaka.

Liverpool je došao u Madrid tražeći čudo, ali Real ih je s lakoćom zaustavio. Domaćini su bili ti koji su igrali i napadali kao da love zaostatak. Od Liverpoolovih šansi izdvaja se šut Nuñeza u 33. minuti, te onaj Gakpa tri minute kasnije. U oba navrata Courtois je bio na visini zadatka. U 78. minuti, nakon loše reakcije obrane Liverpoola, Benzema je samo pospremio loptu u praznu mrežu za konačnih 1:0.

Napoli je na domaćem terenu deklasirao Eintracht sa 3:0. Momčad Luciana Spallettija je žestoko ušla u utakmicu. Igrali su otvoreno, brzo, napadački i borbeno, a igrači Eintrachta su bili u sporednoj ulozi. Dvostruki strijelac je bio Osimhen,...

01. svibanj 2024 23:49