Strani nogometLiga prvaka

Real izbacio PSG, Zidane energičnim veznim redom pregazio domaćina

7. ožujka 2018. - 00:04
2018-03-06T214156Z_2043176977_RC1F7C630430_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-PSG-MAD.JPG

Nogometaši Real Madrida plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka eliminiravši u utorak PSG, koji je u uzvratu osmine finala igrao bez svog najboljeg igrača Brazilca Neymara, koji je ozlijeđen. Prednost iz prve utakmice od 3-1, Real je u uzvratu potvrdio pobjedom 2-1.

Iako Real uglavnom igra sa trojicom u veznom redu (Modrić, Kroos, Casemiro), trener Zinedine Zidane je u utakmicu krenuo sa četvoricom veznjaka. Umjesto tek oporavljenih Modrića i Kroosa, standardnom prvotimcu Casemiru u veznom redu su se pridružili Vazquez, Mateo Kovačić i Asensio. Zahvaljujući njima Real je veći dio prvog poluvremena izgledao opasnije, a prva prigoda ukazala se Sergiju Ramosu u 18. minuti, ali je njegov udarac sa osam metara odlično obranio Areola.

Trebalo je proći 20 minuta do nove gol-šans...

23. svibanj 2024 04:19