Rakitić asistent u remiju Seville i Cadiza na Sanchez Pizjuanu

29. travnja 2022. - 23:08

Nogometaši Seville osvojili su samo bod u domaćem susretu 34. kola španjolske La Lige. Sevilla je na Sanchez Pizjuanu odigrala 1-1 protiv Cadiza.

Andalužani su poveli već u sedmoj minuti, a opet je u pogotku Seville sudjelovao hrvatski nogometaš Ivan Rakitić. Nakon njegovog kornera En-Nesyri je pronašao put do suparničke mreže za 1-0.

Kada je u pitanju Rakitić, bila je ovo njegova četvrta uzastopna prvenstvena utakmica kako je ili postigao pogodak ili asistirao za svoju momčad. Inače, Rakitić je igrao do 57. minute, a upisao je ukupno šestu asistenciju sezone u La Ligi.

No, prednost je Sevillu uljuljkala, a gosti su posebno dobro odradili uvodnih dvadesetak minuta drugog poluvremena. Tada su i izjednačili golom Lucasa Pereza u 66. minuti za konačnih 1-1.