PSG pobijedio St. Etienne nakon preokreta, Mbappe zabio dva gola i upisao jednu asistenciju

26. veljače 2022. - 23:18

Nogometaši Paris Saint Germaina pobijedili su Saint-Etienne sa 3-1 (1-1) u utakmici 26. kola francuskog prvenstva, odigranoj u subotu na pariškom Parku prinčeva.

Gostujuća momčad je povela u 16. minuti kad je Bouanga preciznim udarcem svladao Donnarummu. Igrači Saint-Etiennea mali su još nekoliko dobrih prilika, ali je talijanski vratar zaustavio sve njihove pokušaje.

PSG je do izjednačenja stigao u 42. minuti, kad je Leo Messi poslao idealnu loptu iza leđa gostujuće obrane, gdje je natrčao brzonogi Kylian Mbappe i preciznim udarcem svladao Bernardonija.

U 47. minuti Messi se oslobodio između dvojice suparničkih braniča i još jednom idealno poslužio Mbappea koji je postigao svoj drugi pogodak na utakmici.

Pet minuta poslije Mbappe je postao asistent i zaslužio epitet igrača...

19. travanj 2024 20:37