PSG pobijedio Nantes u gostima i vratio se na vrh prvenstvene ljestvice, Lyon kod kuće razbio Angers

3. rujna 2022. - 23:05

Nogometaši Paris St. Germaina pobijedili su u gostima Nantes 3-0, u dvoboju 6. kola Ligue 1 te su se vratili na prvo mjesto ljestvice.

Dva pogotka u petoj pobjedi Parižana postigao je Kylian Mbappe. Oba puta mu je asistirao Messi, a Mbappe je u 18. i 54. minuti zabijao za 1-0 i 2-0. Inače, Nantesu je od 24. minute bio otežan ionako kompliciran posao u ovom susretu jer je tada isključen Brazilac Fabio. Do kraja je još Nuno Mendes zabio za potvrdu pobjede i konačnih 3-0.

Lyon je bio vrlo uvjerljiv na svom terenu te je s 5-0 nadigrao pretposljednji Angers. Dva pogotka postigao je Toko-Ekambi, a po jedan Lacazette, Lukeba i Dembele za četvrtu pobjedu Lyona koji ima odigranu utakmicu manje.

U nedjelju se sastaju Montpellier - Lille, Ajaccio - Lorient, Clermont - Toulouse, Brest - Strasb...

20. travanj 2024 08:45