PSG napunio mrežu Nantesa, Mbappe koji je svojim 201. golom postao najbolji strijelac u povijesti Parižana

4. ožujka 2023. - 23:50

U 26. kolu francuskog nogometnog prvenstva Paris Saint-Germain je kod kuće pobijedio Nantes 4-2 i upisao dvadesetu jubilarnu pobjedu u sezoni.

Parižani su već u 17. minuti vodili 2-0 preko Lionela Messija, dok je Jaouen Hadjam zabio u svoju mrežu. Gosti su izjednačili prije odlaska na odmor golovima Blasa (31) i Ganagoa (38). U 60. minuti Danilo Pereira zabio je za 3-2, a konačan rezultat postavio je u 92. minuti Kylian Mbappe koji je svojim 201. golom postao najbolji strijelac u povijesti PSG-a. Prestigao je Edinsona Cavanija.

S utakmicom manje PSG ima 11 bodova više od drugoplasiranog Marseillea i jedan više od trećeplasiranog Lensa, koji je danas odigrao 1-1 s Lilleom.

23. travanj 2024 03:07