Strani nogomettri polufinalista

PSG deklasirao Dijon u gostima, domaćin zabio čak dva autogola, Lyon kaznio promašaje Marseillea

12. veljače 2020. - 23:58

Nakon Rennesa, plasman u polufinale francuskog nogometnog Kupa izborili su PSG i Lyon. PSG je na gostovanju deklasirao Dijon sa 6-1, dok je Lyon u derbiju večeri pobijedio Marseille sa 1-0.

Francuski prvak je projurio Dijonom pobijedivši sa čak 6-1. Domaćin se dobro držao 40 minuta, međutim kada je Kylan Mbappe koncem prvog dijela zabio za 2-1, igra Dijona se raspala i PSG je u nastavku zabio četiri gola. Zanimljivo, igrači Dijona čak dva gola su sami ugurali u vlastitu mrežu.

Strijelci za PSG bili su Lautoa (1-ag), Mbappe (44), Thiago Silva (50), Pablo Sarabia (55, 90+1), Coulibaly (86-ag), dok je pogodak za Dijon zabio Chouiar (13).

U susretu između Lyona i OM-a presudio je pogodak Houssema Aouara u 81. minuti. Domaćin je mogao i ranije do gola, ali Moussa Dembele nije u ...

25. travanj 2024 14:55