Strani nogometlige petice

Prvi dvoboji uzbudljivog vikenda pred nama: Betis preokrenuo rezultata kod ‘fenjeraša‘ Elchea

24. veljače 2023. - 23:42

Engleska

Fulham i Wolverhampton Wanderers su u uvodnoj utakmici 25. kola engleskog nogometnog prvenstva podijelili bodove igravši 1-1 (0-1). Gosti su bili bolji u prvom poluvremenu i poveli golom Sarabije (23), no u nastavku su domaćni dominirali i poravnali preko Solomona (64).

Šesti Fulham ima 39 bodova, dok je Wolverhampton 15. sa 24. Vodi Arsenal sa 54 boda, dva manje uz utakmicu više ima drugi Manchester City.

Španjolska

U prvoj utakmici 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva Betis je velikim preokretom kao gost svladao posljednji Elche sa 3-2 (0-2).

Nakon prvih 10 minuta susreta domaći su vodili sa 2-0 preko Chavesa (7-11m) i Boyea (9), no u nastavku su vrlo brzo ostali s igračem manje, pa skrivili kazneni udarac kojega je Iglesias (65-11m) iskoristio za 2-1, ubrzo potom je ...

17. travanj 2024 00:40